سوالات متداول کاربران کیک فوری

لیست کاملی از سوالات اولیه که امکان دارد برای بازدیدکنندگان پیش بیاید در این صفحه آماده نموده ایم، اگر فکر می کنید پرسش دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  تایید تلفن همراه در این سایت اینگونه است که هر گاه شما حساب کاربری خودرا ثبت نمودید به پنل کاربری مراجه می نمایید، سپس روی گزینه(تلفن همراه) کلیک نمایید تا وارد صفحه بعد شوید سپس با تلفن همراهی که شماره آنرا در سایت وهنگام ثبت پروفایل وارد کرده ایید عددی که نمایش داده می شود را به شماره سامانه پیامکی 14رقمی ارسال کنید.
  به جهت انجام ویرایش حساب کاربری،اصلاح یا اضافه نمودن اطلاعات روی گزینه ورود که در بالای صفحه اول سایت قرار دارد کلیک نمایید در این صفحه شماره تلفن همراه ورمز عبور خود را وارد نمایید، پس از ورود به محیط کاربری امکان تغییر یا اصلاح یا اضافه نمودن در پروفایل برای شما ممکن خواهد بود
  پس از وارد نمودن اطلاعات شما، برای کارشناسان سایت نمایش داده می شود تا طی انجام بررسی آنها را تایید نموده و بعنوان آگهی منتشر کنند، و هنگامی که آگهی شما انتشار یافت با ارسال ایمیل و اعلام تایید در صفحه کارتابل به شما اطلاع داده می شود.
  هنگامی که این پیام نمایش داده شود یعنی باید درهمان صفحه روی گزینه تخصص ها که در انتهای آن پیام نمایش داده شده کلیک کرده و پرونده هایی را که مایل اعلام وکالت در آن هستید را انتخاب نمایید، تا پس از اعلام تخصص کاربران برای انعقاد قرارداد به شما مراجعه کنند
  به جهت ثبت وانتشار کانال و صفحه شبکه اجتماعی خود می توانید به محیط کاربری در این سایت مراجعه و روی گزینه پروفایل من کلیک نمایید و دراین قسمت امکان ثبت کانال و شبکه اجتماعی ممکن است.
  برای امکان انتشار ویدیو معرفی شما، به حساب کاربری خود مراجعه نمایید پس از آن چنانچه مدیر موسسه حقوقی هستید روی گزینه( پروفایل موسسه حقوقی) و اگر حساب کاربری را به عنوان وکیل ثبت نموده ایید گزینه(پروفایل من) را انتخاب نمایید آخرین کادر این صفحه (لینک معرفی ویدیو آپارات) است که با ارسال ویدیو شما ازطریق سایت منتشر خواهد شد
  در خصوص تغیر عکس پروفایل شما در صورتی که که به حساب کاربری خود وارد شوید و روی گزینه عکس من یا عکس موسسه حقوقی کلیک کنید سپس عکس خود را حذف نموده وبعد روی کلمه(مرور) کلیک کنید و در نهایت بر روی بارگزاری عکس کلیک کنید.
  برای حذف عکس پروفایل از حساب کاربری خودتان چنانچه حساب کاربری برای موسسه حقوقی ثبت شده است گزینه (عکس موسسه حقوقی) و اگر حساب برای وکیل به ثبت رسیده روی گزینه (عکس من) کلیک کنید با ورود به صفحه بعد بالای عکس شما گزینه حذف عکس قرار دارد آنرا انتخاب کنید، پیامی برای حصول اطمینان شما نمایش داده می شود گزینه (بله) را انتخاب کنید تا عکس حساب کاربری شما حذف گردد.
  برای آنکه امکان تغیر رمز عبور را داشته باشید به حساب کاربری خود مراجعه کنید روی گزینه تغییر رمز عبور کلیک نموده در صفحه بعد ابتدا رمز عبور اولیه خود و در کادر پایینی آن رمز عبور جدید و در کادر بعد نیز مجددا رمز عبور خود را وارد نموده و در نهایت روی گزینه تایید رمز عبور کلیک کنید.
  برای حذف حساب کاربری باید به کارتابل خود در وبسایت مراجعه نمایید در سمت راست این صفحه گزینه های متعددی قرار دارد یکی از این گزینه ها (درخواست حذف حساب کاربری) است آنرا انتخاب نمایید تا وارد صفحه بعد شوید و در اینجا گزینه (ثبت درخواست حذف پروفایل) نمایش داده شده است آنرا انتخاب نمایید تا حساب کاربری شما از روی سایت برداشته شود.
  این گزینه به معنای نوشن متن کوتاهی که معرف شماست تعیین شده این امضا می تواند گفته ایی از شما یا افراد دیگر و به منزله معرفیتان باشد نوشتن این متن کاملا اختیاری است.
  در صفحه ورود و کارتابل شما گزینه (پروفایل موسسه حقوقی) اگر مدیر یا از اعضای آن موسسه حقوقی هستید و در صورتی که وکیل هستید(پروفایل من) را انتخاب نمایید پس از ورود به این صفحه در کادر (در مورد من) کلیک کرده تمام افتخارات، رزومه و موضوعات دیگر را در این کادر وارد کنید.
  به جهت ثبت نام بعنوان وکیل و درج و انتشار آگهی شما کافی است در صفحه اصلی سایت روی گزینه ثبت نام وکیل کلیک نمایید در این صفحه مشخصات عمومی وکلی خود را وارد نمایید تا پروفایلی برای شما تشکیل شود.
  پس از ورود به صفحه اصلی سایت، عبارت (ثبت موسسه حقوقی) را انتخاب کنید، با کلیک روی این گزینه ورفتن به صفحه بعد تعدادی کادر ملاحضه خواهید نمود، مشخصات خود را به ترتیب در این کادرها ثبت نمایید وسپس روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک کنید تا برای شما حساب کاربری تشکیل شود.
  هنگامی که شما وارد صفحه اصلی سایت شده ایید روی عبارت(ورود) که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید، در این صفحه شماره تلفن و رمز عبور خود را ثبت نمایید سپس کد امنیتی اعلام شده وب سایت را درج کنید و در نهایت روی کلمه ورود کلیک کنید اینگونه شما به (محیط کاربری) خود در سایت هزار وکیل وارد می شوید.